БУДИНОЧКИ ТА ВІДПОЧИНОК

Навесні та влітку ми прагнемо проводити вихідні поза містом. Манить відпочинок з рибалкою, коли релакс і медитація поєднуються зі спортивним інтересом і передчуттям миті клювання. Водночас виникають сумніви щодо ідеї, бо комфорт і безпека – важливі складові якісного відпочинку.

Рибалка з будиночками під Києвом: обирайте КарТар

Кияни все частіше обирають базу відпочинку з рибалкою – Озеро КарТар, розташоване лише в 110 км від столиці в 30 км від Білої Церкви.

Це затишне місце з унікальною екосистемою річки Рось і мікрокліматом, що утворюється тільки біля водойми – розслаблююча свіжість, легка вологість повітря, прохолода в затінку у розпал липневої спеки.

Запрошуємо долучитися до шанувальників Озера КарТар – спортивної водойми, яка має розвинуту побутову інфраструктуру. Ідеально підходить для відпочинку и рибалки з дітьми або дружньої компанії.

Ми пропонуємо оренду:

  • облаштованих секторів для рибної ловлі,
  • літніх будиночків зі зручними спальними місцями для 4 осіб,
  • затишних бесідок на території бази.

Також можете розміститися в наметах або шатрі та відчути абсолютне єднання з природою.

Ми забезпечуємо гостей Озера КарТар усім необхідним для якісного відпочинку:

  • мангал,
  • шампури, котелки, решітки,
  • зона Wi-Fi.
  • також на території функціонує гарячій душ та туалет як вдома

Територія знаходиться під цілодобовою охороною, для автотранспорту виділені паркомісця.

Взаємна повага до особистого простору, відданість спільному захопленню, дотримання простих правил Озера КарТар створюють невимушену відпочинкову атмосферу. Кожен обирає заняття на свій смак і віддається безтурботним годинам подалі від міського шуму та метушні.

Про вільні місця на рибалку під Києвом з будиночком дізнавайтеся за телефоном +38 (096) 924 40 55, а про всі послуги та ціни – тут .

Ми докладаємо максимум зусиль, щоби у вас лишалися лише приємні спогади про щасливі вікенди на Озері КарТар. Ласкаво просимо!

Будиночок у секторі №2

 

Будиночок у секторі №6

Будиночок у секторі №14